Євген Гулевич був винятковою особистістю у львівському середовищі дієвців культури. Звістка про його загибель у бою під Бахмутом 31 грудня 2022 року, що днями підтвердилася остаточно, збила з ніг, але і спровокувала у культурній та мистецькій спільноті багато спогадів і рефлексій про все, що Євген зробив, чого він навчив, як спричинився, вплинув, що казав, писав і як змінив нас усіх.
Арт Львів Онлайн як локальний біографічний архів арт-сцени на знак пошани та задля підтримки життя «нашої безпричинної пам’яті» (с) оголошує відкриту збірку спогадів, свідчень, архівних відео, фото та інших матеріалів, пов’язаних з Євгеном Гулевичем.
Разом з родиною та друзями на основі цих матеріалів ми зможемо підготувати вичерний перелік проєктів та життєпис Євгена, а також поміркуємо про інші доцільні формати меморіалізації його внеску у львівський культурний процес.
«не знати – поза всіма сумнівами, в підсумку, – чому щось є важливим (бо так!), – ознака суті. питати, чому щось є важливим, – це шукати таких ознак. часом так шукали алетейї.» (с) Євген Гулевич, 29/12/2016
Дослідник, мислитель і автор, він зібрав навколо себе багатьох дуже різних людей. Ми хочемо, щоб вічна пам’ять про Євгена була питома, повна його ділами і трудами, і жива у наших головах і серцях.
Долучайтесь за посиланням –«пам’ять діється власновільно»: збірка на пам’ять про Євгена Гулевича
Інше у потоці
У Львові триває оцифрування давніх писанок
Чутлива спадщина: створення тактильної експозиції барельєфів «Чотири стихії»
Периферії/Peripheries : перекази виставок