Про проєкт

ArtLvivOnline (АртЛьвівОнлайн) досліджує та документує львівський мистецький процес у чотирьох напрямках: Потік, Профіль, Мапа, Афіша.

В розділі Потік публікуються тексти про мистецтво (огляди музеїв, виставок, новини, інтерв’ю).

Розділ Профіль – це короткі довідки про художників та художниць, які дотичні до львівського мистецького процесу. Досліджувати мистецьке середовище Львова за допомогою розділу дозволяє інструмент сортування за видами образовтоврчого мистецтва: живопис, графіка, скульптура, керамімка, текстиль,скло, іконопис, відеоарт, перформанс, інсталяція/об’єкт, стрітарт.

Ще один інструмент – сортування за роками, – знаходиться на стадії розробки. Це дозволить користувачам дослідити, наприклад, графіку 1960-х або скульптуру 1990-х років.

Наступний перспективний напрямок роботи, який реалізовано у тестовому режимі: Мапа. В цьому розділі представлена карта Львова, на якій позначені профільні навчальні заклади, художні музеї та галереї. У майбутньому плануємо створити інтерактивну карту львівського стрітарту.

Анонси мистецьких подій у Львові надає дружній сайт LvivOnline (Львів Онлайн).

В перспективі розвитку проєкту ArtLvivOnline – створення дискусійної платформи, серії лекцій та зустрічей з митцями, які будуть документуватися, зберігатись на сайті і поширюватись через соціальні мережі.

Особлива подяка за створення архіву та підтримку у роботі над проєктом Олегу Введенському.

ArtLvivOnline (АртЛьвівОнлайн) – великий та динамічний ресурс:
– слідкувати за оновленнями на сайті, а також актуальними мистецькими новинами (майстер-класи, опен-коли) ми пропонуємо на сторінці ArtLvivOnline у фб ;
– фотозвіти з виставок та цікавинки з архіву сайту Ви знайдете у профілі ArtLvivOnline в інстаграмі;
підтримуючи АртЛьвівОнлайн на Patreon Ви допомагаєте ресурсу розвиватися та сприяєте створенню подкасту “Перекази виставок”.

Дякуємо за підтримку на платформі Patreon:
Zinoviy Hoyanyuk
Daria Alyoshkina
Ірина Заєць
Nastya Savitska
Oleksandra Severyna
Roman Huk
Дмитро Б.
Йош
Роман Зілінко
Марʼяна Мазурак
Євгенія Нестерович

Дякуємо за підтримку на платформі YoKu:
Олесі Домарадзькій та галереї “Зелена канапа”

вверх