Про проект

ArtLvivOnline (АртЛьвівОнлайн) – це незалежний та суб’єктивний погляд на мистецтво зі Львова. Через події та постаті ми прагнемо охопити історичний процес формування мистецького середовища Львова, та подати його у популярному довідковому форматі.

На сьогоднішній день проект документує та розкриває тему львівського мистецького процесу у чотирьох напрямках: Потік, Профіль, Мапа, Афіша.

Досліджувати мистецьке середовище Львова за допомогою розділу Профіль дозволяє інструмент сортування за видами образовтоврчого мистецтва:

Ще один інструмент – сортування за роками – знаходиться на стадії розробки. Це дозволить користувачам дослідити, наприклад, графіку 60х або скульптуру 90х років.

Наступний перспективний напрямок роботи, який зараз знаходиться на завершальній стадії розробки, – Мапа. В цьому розділі представлена карта Львова, на якій позначені профільні навчальні заклади, художні музеї та галереї. В найближчий час в розділі Мапа з’явиться інтерактивна карта львівського стріт арту.

Анонси мистецьких подій у Львові надає дружній сайт LvivOnline (Львів Онлайн).

Однак, митець (особливо сучасний) не може бути прив’язаний до одного міста/місця. Тому ми намагаємось також не пропускати мистецькі процеси в Україні та Світі загалом, звісно “поглядом” зі Львова, і подаємо це у загальному потоці.

В перспективі розвитку проекту ArtLvivOnline – створення дискусійної платформи, серії лекцій та зустрічей з митцями, які будуть документуватися і поширюватись у вигляді відео-подкастів.

Особлива подяка за співпрацю у роботі над проектом Олегу Введенському

вверх