Владислав Юдін

Владислав Юдін

 • 6 квітня 1998, Харків
 • Харківська державна академія дизайну та мистецтв
 • Створює механічні глиняні, керамічні скульптури й іграшки, з якими можна взаємодіяти. Владислав Юдін займається темою деміургічності людини, осягнення довкілля і самого себе. Працює зі скульптурою, інсталяцією, світловими проєкціями, звуком. Співзасновник інклюзивного проєкту «Ліплення на дотик», де навчає скульптури незрячих людей.

  2009-2013 – навчання у Харківській державній художній школі ім. І.Ю. Рєпіна
  2013-2015 – навчання у Харківському художньому ліцеї
  2015 – учасник групової виставки «Нескучний академізм». Галерея «Бузок», м. Харков
  2017 – співкуратор та скульптор проєкту «Містифікація». Фестиваль New Wave Exhibition 2017, Львів
  2015-2020 – навчання у Харківській державній академії дизайну та мистецтв
  2018 – учасник міжнародної Академії гончарства в Опішному. Після навчання в Академії гончарства в Опішному, Владислав Юдін розпочав вивчати народне мистецтво та практики, що змінило його погляд на власну творчість.
  2018 – учасник конкурсу BCFU-2018 у рамках фестивалю «ЗДВИГ-2018». Музейгончарства в Опішному, с. Опішне,
  з 2019 – співзасновник та викладач інклюзивного проєкту «Ліплення на дотик»
  2021 – учасник міжнародного ленд-арт симпозіуму «Простір покордоння. Могриця», с.
  Могриця, Сумська область
  2021 – Учасник виставки «Сквот Гарелеї», «Гарелеї на заводі» та «Гарелеї х Blind Spot». м. Лисичанськ, м. Сєвєродонецьк (Луганська область), м. Маріуполь (Донецька область)
  2021 – учасник арт-проєкту «Імена твої, Україно». Музей сучасного мистецтва Корсаків, Луцьк
  2021 – Співорганізатор та учасник резиденції «Ромодан». с. Ромодан, Полтавська область
  2022 – учасник програми «Навігація» у просторі Jam Factory Art Center, в рамках програми Владислав Юдін створив скульптуру «Реля» та зін «Що ми бачили у лісі напередодні, і що ми знаємо тепер».

  Реля (скульптура)
  «Хтось говорить війну, хтось бачить війну, хтось чує війну.
  Через людину проговорює вона, маючи різні забарвлення».

  Що ми бачили у лісі напередодні, і що ми знаємо тепер (зін)
  У зіні зібрані візуальні та вербальні роздуми про вимушено покинуте таємне місце. Нотатки про те, що бачили автори, гуляючи лісом у Харкові 23 лютого 2022 року, що потім могли бачити лише умоглядно і що побачили, повертаючись. Про рідний ліс, небезпечний для прогулянок на кілька років уперед.

 • Роботи
 • Владислав Юдін. Скульптура «Реля», 2022Владислав Юдін. Скульптура «Реля», 2022

Інші профілі

Антон Ткаченко

Антон Ткаченко

Антон Ткаченко досліджує тему особистої пам’яті та пам’яті міста, велику увагу у своїх проєктах приділяє архітектурі й організації простору. Митець працює зі знайденими об’єктами та вторинно використаними матеріалами, як-от скло, тканина, фотографії, афіші, тексти, плани виставкових приміщень, документації виставок, пам’ятні речі

Віталій Матухно

Віталій Матухно

Куратор та митець із Лисичанська. Працює з аналоговою і цифровою фотографією, цифровим колажем, експериментальною музикою. Основні теми робіт: дослідження постіндустріального пейзажу Луганщини й Донеччини та процесу деіндустріалізації загалом. Працює зі зникаючою пам’яттю та робить спроби її зберегти, рефлексує про свій досвід життя у «вмираючому» місті

Марія Богомолова

Марія Богомолова

Важливою складовою мистецької практики Марії Богомолової є дослідження матеріалів, що стають невіддільною частиною її графічних робіт. Більшість із них — це рослини, тканина й те, що винайдено у поєднанні людської праці та природних ресурсів. Матеріал стає активним учасником роботи та формує новий контекст розуміння твору

вверх