Юліуш Гользмюллер (Juliusz Holzmüller)

Юліуш Гользмюллер (Juliusz Holzmüller)

    Юліуш Гользмюллер жив та працював у Львові. На львівських виставках експонувались портрети та композиції Юліуша Гользмюллера, намальовані з натури

    1910–1911 – на львівських виставках експонувались портрети та композиції Юліуша Гользмюллера, намальовані з натури. Його ім’я вказано в каталогах Сьомої Весняної Виставки, що відбулась у Львові у травні 1911 р., та загальної Виставки польського мистецтва у львівському Палаці Мистецтв (травень 1910 р.).

Джерела:
1. Б. М. Пінчевська. Творчість єврейських художників Східної Галичини 1900-1939 років. Корсунь-Шевченківський, Корсунський видавничий дім “Всесвіт”, 2013. 240 с.

Інші профілі

Ярина Шумська

Ярина Шумська

Ярина Шумська працює у сфері перформансy, живопису, інсталяції, об’єкту. Досліджує поняття «присутності» людини, що провокує зміни первинного значення місць і ситуацій. Основні теми пов’язані з місцем, контекстом і пам’яттю: об’єкти та їх невидимі історії

Тетяна Думан-Скоп

Тетяна Думан-Скоп

Художниця, мистецтвознавиця, учасниця творчого об’єднання «Кактус», активістка Помаранчевої революції та Євромайдану, організаторка благодійних і мистецьких проєктів, координаторка благодійного аукціону «Митці – воїнам»

вверх