Андрій Лінік

Андрій Лінік

  • Львівську національну академію мистецтв (кафедра історії та теорії мистецтва) (
  • Медіа художник, куратор, викладач.

    2000-2006 – навчання у Львівській національній академії мистецтв (кафедра історії та теорії мистецтва)
    2006-2009 – навчання в аспірантурі ЛНАМ
    2009 – куратор проєкту електронних мистецтв «Трансформатор» (спільно з Лукашем Шаланкєвічем)
    2010 – куратор Футорологічного конгресу
    2011-2016 – координатор візуального наповнення і логістики виставкових проектів Центру міської історії.
    2015 – куратор Cyber Pills for Mental Health (2015)
    2016 – куратор [Де]Конструювання: Українське медіа мистецтво 1991-2016 (в рамках Європейської столиці культури Вроцлав-2016, спільно з Яніною Пруденко)
    Від 2016 року працює візуальним куратором виставок, а також інтернет проектів Центру міської історії, зокрема, проекту “Інтерактивний Львів”.
    2017 – співкуратор проєкту “Уявний путівник: Японія”(Мистецький Арсенал, спільно з Юлією Зінов’євою та Юлією Вагановою) та ін.
    2020 – куратор медіалабораторії “РадіоГараж”

    Координатор низки проєктів Інституту актуального мистецтва і Тижня актуального мистецтва (2008), співкуратор (2014, спільно з Влодком Кауфманом).
    Резидент WRO Art Center (у рамках стипендії Міністерства культури Польщі Gaude Polonia) у Вроцлаві, Польща; програми із менеджменту мистецтва від Шведського Інституту проведеної Intercult, Стокгольм, Швеція та інших.
    Учасник проєкту Multiplace (Жиліна, Словакія), Cyberfest (Берлін, Німеччина), Mindware 1.0. (Люблін, Польща), бієнале Нових медіа мистецтв WRO (Вроцлав, Польща), Тижня актуального мистецтва (Львів).

  • Роботи

Інші профілі

Ілля Тодуркін

Ілля Тодуркін

Ілля Тодуркін звертається до графіки та скульптури, як до практики створення артефактів, що відображають відчуття або міркування, мають властивості пам’яті та стають носіями особистого досвіду

Марʼян Внук

Марʼян Внук

Досконале володіння реалістичною пластикою та досвід роботи з монументальною скульптурою дозволили Марʼяну Внуку посісти місце в дисципліні, нав’язаній соцреалізмом, одним із провідних творців якого він став

Денис-Лев Іванцев

Денис-Лев Іванцев

Для другої половини 30-х років картинам Дениса-Льва Іванцева притаманний абстрактно-філософський зміст. Наприкінці 30-х років — початку 40-х з’явився пейзажний живопис митця. До монументальної спадщини Дениса Іванцева належать розписи в українських церквах у Галичині

вверх