Андрій Лінік

Андрій Лінік

 • Львівську національну академію мистецтв (кафедра історії та теорії мистецтва) (
 • Медіа художник, куратор, викладач.

  2000-2006 – навчання у Львівській національній академії мистецтв (кафедра історії та теорії мистецтва)
  2006-2009 – навчання в аспірантурі ЛНАМ
  2009 – куратор проєкту електронних мистецтв «Трансформатор» (спільно з Лукашем Шаланкєвічем)
  2010 – куратор Футорологічного конгресу
  2011-2016 – координатор візуального наповнення і логістики виставкових проектів Центру міської історії.
  2015 – куратор Cyber Pills for Mental Health (2015)
  2016 – куратор [Де]Конструювання: Українське медіа мистецтво 1991-2016 (в рамках Європейської столиці культури Вроцлав-2016, спільно з Яніною Пруденко)
  Від 2016 року працює візуальним куратором виставок, а також інтернет проектів Центру міської історії, зокрема, проекту “Інтерактивний Львів”.
  2017 – співкуратор проєкту “Уявний путівник: Японія”(Мистецький Арсенал, спільно з Юлією Зінов’євою та Юлією Вагановою) та ін.
  2020 – куратор медіалабораторії “РадіоГараж”

  Координатор низки проєктів Інституту актуального мистецтва і Тижня актуального мистецтва (2008), співкуратор (2014, спільно з Влодком Кауфманом).
  Резидент WRO Art Center (у рамках стипендії Міністерства культури Польщі Gaude Polonia) у Вроцлаві, Польща; програми із менеджменту мистецтва від Шведського Інституту проведеної Intercult, Стокгольм, Швеція та інших.
  Учасник проєкту Multiplace (Жиліна, Словакія), Cyberfest (Берлін, Німеччина), Mindware 1.0. (Люблін, Польща), бієнале Нових медіа мистецтв WRO (Вроцлав, Польща), Тижня актуального мистецтва (Львів).

 • Роботи

Інші профілі

Юзефіна Кірхнер (Józefina Kirchner)

Юзефіна Кірхнер (Józefina Kirchner)

Юзефіна Кірхнер творила в дусі сецесії та постімпресіонізму. Авторка портретів, морських пейзажів Балтійського моря, видів з Балкан, Чорного моря та Італії

Алоїзій Рейхан (Alojzy Rejchan)

Алоїзій Рейхан (Alojzy Rejchan)

Алоїзій Рейхан відомий як портретист, його роботи в стилі бідермаєр мають риси Віденської школи. Малював також мініатюри, жанрові сцени, займався літографією

Станіслав Рейхан (Stanisław Rejchan)

Станіслав Рейхан (Stanisław Rejchan)

Художник, портретист, ілюстратор, педагог. Викладав у Промисловій школі рисунок. Станіслав Рейхан був головою Союзу Польських Митців у Львові та Товариства прихильників красних мистецтв

вверх