Андрій Лінік

Андрій Лінік

 • Львівську національну академію мистецтв (кафедра історії та теорії мистецтва) (
 • Медіа художник, куратор, викладач.

  2000-2006 – навчання у Львівській національній академії мистецтв (кафедра історії та теорії мистецтва)
  2006-2009 – навчання в аспірантурі ЛНАМ
  2009 – куратор проєкту електронних мистецтв «Трансформатор» (спільно з Лукашем Шаланкєвічем)
  2010 – куратор Футорологічного конгресу
  2011-2016 – координатор візуального наповнення і логістики виставкових проектів Центру міської історії.
  2015 – куратор Cyber Pills for Mental Health (2015)
  2016 – куратор [Де]Конструювання: Українське медіа мистецтво 1991-2016 (в рамках Європейської столиці культури Вроцлав-2016, спільно з Яніною Пруденко)
  Від 2016 року працює візуальним куратором виставок, а також інтернет проектів Центру міської історії, зокрема, проекту “Інтерактивний Львів”.
  2017 – співкуратор проєкту “Уявний путівник: Японія”(Мистецький Арсенал, спільно з Юлією Зінов’євою та Юлією Вагановою) та ін.
  2020 – куратор медіалабораторії “РадіоГараж”

  Координатор низки проєктів Інституту актуального мистецтва і Тижня актуального мистецтва (2008), співкуратор (2014, спільно з Влодком Кауфманом).
  Резидент WRO Art Center (у рамках стипендії Міністерства культури Польщі Gaude Polonia) у Вроцлаві, Польща; програми із менеджменту мистецтва від Шведського Інституту проведеної Intercult, Стокгольм, Швеція та інших.
  Учасник проєкту Multiplace (Жиліна, Словакія), Cyberfest (Берлін, Німеччина), Mindware 1.0. (Люблін, Польща), бієнале Нових медіа мистецтв WRO (Вроцлав, Польща), Тижня актуального мистецтва (Львів).

 • Роботи

Інші профілі

Ігор Стеф’юк

Ігор Стеф’юк

Художник і педагог. Ігор Стеф’юк працював у жанрі поліхромної пластики в дереві, спираючись на традиції українського народного мистецтва, зокрема сакральну поліхромію та іконопис

Мендель (Рейф) Шмірер (Mendel Schmierer)

Мендель (Рейф) Шмірер (Mendel Schmierer)

У 1930-х роках малював сатиричні зображення на суспільну тематику, котрі друкувались єврейському виданні «Moment», у львівських «Szpilkach» та «Chochole», а також у виданні «Mucha». Крім того, ілюстрував єврейські книги

Ярина Шумська

Ярина Шумська

Ярина Шумська працює у сфері перформансy, живопису, інсталяції, об’єкту. Досліджує поняття «присутності» людини, що провокує зміни первинного значення місць і ситуацій. Основні теми пов’язані з місцем, контекстом і пам’яттю: об’єкти та їх невидимі історії

вверх